Voltizsünnep 2010 - Budapest Bajnokság

A 2010. évi Budapest Bajnokság első napján jártunk.

Népes mezőnyben,

jól éreztük magunkat.

A 2010. évi Budapest Bajnokság első napján a kötelezők és az utánpótlás valamint a C kategória versenyszámai zajlottak.

A Budapesti Lovas Klub kiváló rendezésében az első nap sikereket hozott nekünk.

Bár lovainknak nem a legjobb napja volt, Robi se sokat látott egy csütörtöki sérülés következtében, Bandavezérnek is nagyon újak voltak a versenykörülmények lányaink remekül helyt álltak a kötelezőkben.

Délután a műló már nagyon jól viselkedett - bár kissé csúszós volt a borítása - Kriszti és Bogyó nagyszerű kűrrel megtartotta első helyezését, Vivi szintén remekelt s ez által 2 helyet is előre lépett.

Mai versenyzőink nagyobb részének ez volt az első lovas versenye s az elért eredmények remek helytállást mutatnak.

U1 kategóriában Bogyó az aranyat, Klári a bronzérmet hozta el, Gréti a 4., Saci az 5., Hanna a 7., Luca a 8. helyezést érte el.

U2 kategóriában Kriszti az aranyat, Sári a bronzérmet nyerte, Nóri a 7., Nici a 8. helyezett lett.

C2-es kategóriában Vivi ezüstérmes lett.

Ezzel az első napi éremtáblázaton az első helyen végeztünk.