Lovastorna Szakosztály

Telefon: +36-30/274-9690

Budapest Bajnokság 2012 - vasárnap

A tegnapi sikeres nap után izgatottan vártuk a mai napot.

Kora reggel a D1-es kategóriában induló lányaink kezdtek, a kötelezők utáni: Sári 1, Nici 2, Gréti 3 helyről szép kűrökkel az 1, 3, 4 helyet értük el.

Majd C-ben Klári remekelt, igaz hogy csak 0,004 ezred ponttal de megtartotta vezető helyét.

B kategóriában Julcsi és Kata következett. Nekünk tetszettek a kűrjeik de sajnos nem mi pontozunk. A kűr pontoknak köszönhetően Julcsi a 3.-ról a 7. helyre csúszott vissza, Kata megtartotta a 8. helyét.

A Gyerek kategória következett. Bori tartotta az 5. helyét, Ali a 4.-ről a harmadik helyre javított.

Junior kategóriában Dorka szintén javítani tudott, a 4. helyről a 3. helyen végzett.

Brandy képzése érdekében a tegnapi kötelező után a kűrgyakorlatot is bevállalta Dorka. Brandy nagyon szépen vágtázott a körön, a közönség - kérésünkre - a kűr végén tombolt, na ezt még szoknia kell a pacinak.

A verseny végén PDD-ben is érdekeltek voltunk, Ali és Lizi most is nagyon szép kűrt mutatott be, ezzel meg is nyerték ezt a számot.